ZALOGUJ SIĘ!ZALOGUJ SIE

Złe dane!

Dzięki Twojemu zaangażowaniu zbiórka na portalu wspieram.to zakończyła się sukcesem.

Oczywiście nadal możesz pomagać Psiakom!
Najbardziej zależy nam na regularnym wsparciu.

WESPRZYJ

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki na wspieram.to!
Od teraz możemy zacząć tworzyć serwis, który będzie bazą prozwierzęcych hoteli i hoteli dla zwierząt. Dzięki serwisowi razem zmniejszymy liczbę porzuceń zwierząt w wakacje!

PROBLEM
W schroniskach na terenie całej Polski znajduje się ponad 100 tys. bezdomnych psów. W okresie wakacji ta liczba znacznie wzrasta, wielu ludzi wyjeżdżając na urlop nie wie co zrobić ze swoim zwierzakiem i po prostu go PORZUCA. Psiaki zostają przywiązane do drzewa w lesie, lądują w śmietnikach czy w odludnych miejscach.
DANE
Według danych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, co roku w miesiącach wakacyjnych liczba zwierząt w schroniskach wzrasta o ponad 20%. Równocześnie w tym okresie spada liczba adopcji.
ROZWIĄZANIE:
Pomóż nam przeciwdziałać porzuceniom i stworzyć portal internetowy dla właścicieli psów, na którym będą oni mogli znaleźć informacje o hotelach dla zwierząt w całej Polsce lub zaplanować urlop ze swoim zwierzakiem, wyszukując nocleg przyjazny czworonogom. Wesprzyj nasz projekt na wspieram.to
Porzucenie psa to jedna z najgorszych rzeczy, jakie można mu zrobić. Zwierzę zostawione samo w obcym miejscu cierpi, boi się, nie rozumie dlaczego nie jest już ze swoją rodziną. Wyjazd na wakacje NIGDY nie powinien być powodem do opuszczenia czworonoga, Twojego przyjaciela. Istnieje bardzo wiele innych rozwiązań, trzeba tylko wiedzieć gdzie ich szukać!
Jesteśmy pewni, że stworzenie portalu z bazą danych psich hoteli i hoteli przyjaznych zwierzętom zmniejszy ilość porzuceń czworonogów w wakacje. Wielu właścicieli nie wie, że pod ich nieobecność ktoś może zająć się ich Psiakiem lub że mogą go zabrać ze sobą.
Opiekujemy się Psiakami z 16 schronisk w Polsce.
DOŁĄCZ DO NAS I POMÓŻ PSIAKOM ZOBACZ, CO DO TEJ PORY ZROBILIŚMY

AKCJĘ WSPIERAJĄ

OSOBISTOŚCI:

FIRMY, ORGANIZACJE I MEDIA:

PATRONAT HONOROWY: