ZALOGUJ SIĘ!ZALOGUJ SIE

Złe dane!

ORGANIZUJ

ZBIÓRKI KARMY

Jesteś uczniem, nauczycielem, pracownikiem, masz swoją firmę? Jesteś ogrodnikiem, kucharzem, lekarzem? Nie ważne kim jesteś, ile masz lat i czym się zajmujesz - ważne jest to, że możesz pomóc. By to zrobić nie potrzebujesz wiele...

Masz okazję by zorganizować zbiórkę karmy i pomóc zwierzakom? Nie zastanawiaj się, do dzieła! :) Jeśli nie będziesz wiedział co i jak - my Ci pomożemy, napisz do nas na info@karmimypsiaki.pl - wspólnie zrobimy coś dobrego :).

Kasia i Marcin z Bydgoszczy podczas swojego ślubu poprosili gości o to by nie przynosili tradycyjnie kwiatów, a pomogli nakarmić zwierzaki ze schroniska - zobaczcie sami :)

ZBIÓRKA PIENIĘDZY

Każdrego dnia widzisz puszki, gdzie możesz pomóc ludziom, zwierzętom lub wesprzeć inną zacną inicjatywę. Jeśli jednak chcesz pomóc nam w inny sposób, możesz przeprowadzić też zbiórkę pieniędzy, które potem przeznaczysz na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

Nie jest to trudne. Ponieważ w małym gronie osób możecie przeprowadzić zbiórkę prywatną, a środki bezpośrednio wpłacić na nasze konto (dane do przelewu znajdują się po prawej stronie).
Jeśli organizujesz duże wydarzenie i w czasie jego trwania chcesz przeprowadzić zbórkę wśród uczestników musisz uzyskać zgodę od Prezydenta Miasta (w przypadku zbórki lokalnej) lub w przypadku zbórki ogólnopolskiej zapoznać się z procedurą w Ministerstwie.
Zdajemy sobie sprawę, że najprostsze rozwiązania są najlepszymi, dlatego jeśli chcesz nam pomóc w ten sposób - napisz na info@karmimypsiaki.pl.

61 1160 2202 0000 0002 3169 0317
Tytułem: Darowizna KarmimyPsiaki.pl

Dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 61 1160 2202 0000 0002 3169 0317
Kod SWIFT banku: BIGBPLPW

Fundacja Sarigato
ul. Vetulaniego 14/2, 31-226 Kraków

PROMOCJA

Masz wolny czas - chcesz pomóc w promowaniu naszej akcji poprzez pomoc w rozwieszaniu plakatów lub roznoszeniu ulotek, a może masz kontakt do mediów, które chcętnie naszpiszą o naszej akcji?

Napisz do nas na adres: info@karmimypsiaki.pl, a razem na pewno uda się nam zrobić coś ciekawego! :)

AKCJĘ WSPIERAJĄ

OSOBISTOŚCI:

FIRMY, ORGANIZACJE I MEDIA:

PATRONAT HONOROWY: