jak pomóc
Słowo wstępu
 

Do współpracy z firmami takimi jak Twoja podchodzimy jak do kolejnego kluczowego projektu, w którym musimy zrealizować wszystkie cele. Potrafimy to zrobić ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie marketingowe. Gwarantujemy, że oprócz wspaniałego samopoczucia, płynącego z pomocy potrzebującym zwierzakom, dostaniesz jeszcze pełne zaangażowanie w nasz projekt całego zespołu akcji Karmimy Psiaki.

Wspierając akcję Karmimy Psiaki Twoja firma automatycznie stanie się odpowiedzialna społecznie. Dowiedz się, dlaczego warto:

PRZYCHYLNOŚĆ

Według badań “The Nielsen Global Survey on Corporate Social Responsibility” przeszło 50% osób kupujących przez internet chętnie zapłaciłoby nawet więcej za produkty i usługi oferowane przez firmy angażujące się w pozytywne działania społeczne i środowiskowe.

WIZERUNEK

Wg badania “The 2015 Deloitte Millennial Survey. Mind the gap” w najbliższych latach pokolenie Y będzie stanowiło 75% siły roboczej na świecie, a aż 75% ludzi urodzonych po 1992 roku uważa, że firmy skupiają się przede wszystkim na własnych interesach, zamiast przyczyniać się do poprawy sytuacji ogółu.

ZAUFANIE

Jest to wielokierunkowa inwestycja ze względu na wzmocnienie relacji z partnerami i klientami poprzez uzyskanie ich większego zaufania.

WZROST

Wg badań PARP na temat oceny wdrażania standardów CSR aż 60% firm widzi korzyści płynące z realizacji CSR: 74% firm dostrzega poprawę wizerunku firmy, 58% firm zwiększenie motywacji pracowników, 45% firm generowanie przychodów. Zwiększenie motywacji pracowników i poprawa wizerunku firmy również przełoży się na wzrost przychodów.

Co możemy Ci zaoferować?
 
Nasza strona posiada:
0

użytkowników

0

odsłon

Oprócz wspomnianych korzyści, możemy Ci zaproponować ogromny pakiet świadczeń promocyjnych w ramach naszej strony oraz naszych działań, na przykład:

01. STRONA

Twój logotyp i link do strony Twojej firmy na naszej stronie www.karmimypsiaki.pl, która posiada około 400 000 odsłon/mc

02. NEWSLETTER

Informacja o Tobie dotrze do ponad 300 000 uczestników akcji Karmimy Psiaki w Newsleterze wysłanym w wybranym przez Ciebie terminie wraz z Twoją treścią.

03. FACEBOOK

Informacja o Twoim wsparciu na naszym profilu na Facebooku. Posiada on ponad 100 000 Fanów, a zasięg jednego posta, w którym może znaleźć się informacja o Twojej firmie, to przedział od 10 000 do 70 000 osób.

Jak możesz nam pomóc?
 
PAYROLL

To nowoczesna i bardzo popularna forma wsparcia działań naszej fundacji. Za zgodą Twoją i Twoich współpracowników na naszą rzecz zostaje przekazana darowizna z tzw. “końcówki” pensji. Może to być nawet 1 zł, liczy się chęć pomocy.

PARTNERSTWO

Podstawowa forma współpracy, w której rozróżniamy 3 typy: Partnerstwo, Partnerstwo Srebrne oraz Partnerstwo Złote. Typ współpracy uzależniony jest od czasu trwania współpracy oraz możliwości Twojego wsparcia.

BARTER

Jeśli nie masz wolnych środków finansowych a uważasz, że możesz nas wesprzeć swoim towarem lub usługami to również chętnie przyjmiemy pomoc w takiej postaci.

MARATONY ZUMBY I INNE WYDARZENIA

Cyklicznie organizujemy ciekawe eventy, z których pełen dochód przeznaczony jest na bezdomne psiaki, a które cieszą się ogromną popularnością.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Organizujemy wolontariat pracowniczy dla osób zatrudnionych w firmach, które wspierają akcję Karmimy Psiaki. Zwykle polega on na pomocy schroniskom – wyprowadzaniu Psiaków na spacer, czyszczeniu boksów, konserwacji budynków placówki. To sytuacja, w której zyskują zarówno uczestnicy, jak i bezdomne Psiaki.

BIZNES Z SERCEM

To darowizna cykliczna, wysokość miesięcznej kwoty przeznaczonej na Karmimy Psiaki i okres pomagania ustalasz sam.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Masz dla nas inną propozycję? Daj znać!
 
ZERKNIJ NA TO: