nasze działania
Za nami
 
Kolejna edycja w Twojej szkole?

Chcesz, aby w Twojej szkole zostały zorganizowane takie zajęcia? Daj nam o tym znać! Napisz wiadomość na poniższy adres email:

[email protected]
O projekcie
 

Wystartowaliśmy z nowym Projektem Edukacyjnym "zŁap Wiedzę”. Wierzymy, że przyniesie on długofalowe efekty za sprawą pogłębionej wiedzy, zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Założeniem działań projektowych był wzrost świadomości dzieci i ich rodziców w temacie bezdomności zwierząt oraz zachęcenie do działań wolontariackich w schroniskach i organizacjach pozarządowych. Pragniemy przekazać cenną wiedzę w sposób przystępny i rzetelny. Program zajęć został stworzony przez Załogę Karmimy Psiaki, przy merytorycznym wsparciu eksperta.

Wierzymy, że projekt przyniesie efekty długofalowe, a za sprawą pogłębionej wiedzy zarówno dzieci, jak i ich rodziców, wpłynie na podejmowanie decyzji związanych z adopcjami, a także przyczyni się do ich popularyzacji. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na problem społeczny jakim jest porzucanie zwierząt, uwrażliwienie na krzywdę zwierząt oraz przeciwdziałanie temu zjawisku.

ZERKNIJ NA TO: