narzędzia
Toro
Tarnowskie Góry
24x
KONTAKT:

Azyl dla zwierząt Cichy Kąt w Tarnowskich Górach
ul. Zagórska 173a
42-600 Tarnowskie Góry

600 634 303
[email protected]

Jeszcze tylko 1 osoba
i Toro dostanie posiłek

Toro jest podopiecznym Azylu dla zwierząt "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach. Ma ponad 12 lat i niewielkie szanse na adopcję z powodu wieku i rozmiaru. Jest to duży pies, zupełnie nieprzystosowany do życia w mieszkaniu. Nadrabia zaległości w życiu, ponieważ przez ponad 8 lat był zamknięty w kojcu bez furtki i niedostatecznie karmiony. Teraz - gdy odkrył ze zdziwieniem, że można jeść do woli i być głaskanym - pragnie przebywać w towarzystwie ludzi i biegać, biegać, biegać...Toro powinien mieć dom z ogrodem i wysokim płotem. Chętnie je tylko mokrą karmę, ponieważ zaczęły się u niego problemy z ząbkami. Dostaje także preparaty na stawy.
Alonsio
Szczecinek
23x
KONTAKT:

SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT
ul. Rybacka 7
78-400 Szczecinek

094 711-01-00
[email protected]

Jeszcze tylko 2 osoby
i Alonsio dostanie posiłek

Alonsio to 4-letni przystojniak w typie owczarka. Został znaleziony błąkający się w lesie pod Szczecinkiem, gdzie prawdopodobnie został porzucony. Dogaduje się z innymi psami, ale niestety nie jest przyjacielem kotów. Grzecznie chodzi na smyczy, aczkolwiek luzem szuka okazji do wyrwania się na wolność. Uwielbia zabawę z wolontariuszami, nieważne czy są to piłeczki, czy szarpaki, bo każda zabawka jest dla niego super. Może to Ty zostaniesz jego kompanem do zabaw ?
Fiona
Krusze k.Radzymina
30x
KONTAKT:

Fundacja Znajdki - Przytulisko k/Radzymina
Krusze 132
05-240 Krusze k.Radzymina

664 821 160
[email protected]

Jeszcze tylko 3 osoby
i Fiona dostanie posiłek

Urodziła się około 10 lat temu z wadą genetyczną w budowie przednich łapek. Ludzie, którzy wzięli ją jako psa podwórkowego, zorientowali się po kilku miesiącach, że nic z tego nie będzie... i przynieśli do uśpienia. Fiona prawie całe swoje życie spędziła w przytulisku Fundacji Znajdki. To miejsce jest dla niej domem, bo nikt nie chce niepełnosprawnego psa. Fionka jest ulubienicą wolontariuszy i gości. Przymilna, domagająca się pieszczot i przysmaków sznaucerka olbrzymia z krótszymi przednimi łapkami. Wada powoduje trudności w poruszaniu się i zapewne ból wygiętego kręgosłupa i obciążonych stawów. Pomimo operacji i rehabilitacji stan łapek jest coraz gorszy... Ponieważ Fiona ma mało ruchu, opiekunowie ciągle walczą z jej nadwagą. Sunia musi jeść drogą karmę odchudzającą, bo każdy dodatkowy kilogram to większe obciążenie dla stawów. Ze względu na kłopoty ortopedyczne powinna mieć specjalistyczny materac dzięki któremu jej napięte mięśnie mogłyby odpoczywać.
Hassan
Tarnowskie Góry
27x
KONTAKT:

Azyl dla zwierząt Cichy Kąt w Tarnowskich Górach
ul. Zagórska 173a
42-600 Tarnowskie Góry

600 634 303
[email protected]

Jeszcze tylko 3 osoby
i Hassan dostanie posiłek

Hassan jest podopiecznym Azylu "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach. To piękny i młody pies, który zasługuje na kochający dom. Bardzo chcielibyśmy, żeby w końcu los się do niego uśmiechnął. Jego opiekun oddał go do schroniska, jako główny powód podając to, że pies ma chorą trzustkę i musi jeść drogą karmę specjalistyczną Royal Canim Gastro Intestinal. Hassan to duży pies o dobrym apetycie i 15 kg worek karmy na długo mu nie wystarcza. Jednak jest mu ona niezbędna do życia, tak samo jak leki. Ten fantastyczny pies zasługuje na wszystko, co najlepsze. Pomożesz nam mu to zapewnić? :)
Funio
Rudnik
28x
KONTAKT:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Rudniku - Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt CANE FERITO
ul. Ostrowiecka 51
27-230 Rudnik

535 361 111

Jeszcze tylko 1 osoba
i Funio dostanie posiłek

Funio przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Rudniku (woj. świętokrzyskie). We wrześniu 2021 schronisko dostało zgłoszenie o psie w bardzo kiepskim stanie. Został wyrzucony na końcu wsi i błąkał się przynajmniej dwa tygodnie. Ludzie rzucali mu suchy chleb... W momencie, gdy pracownicy schroniska przyjechali po niego, uciekał z bułką, myśląc, że chcą mu ją zabrać. Był bardzo umęczony, zrezygnowany, mokry. Jego wiek został wtedy oszacowany na około 8 lat. Nie jest najmłodszy, do tego czarny - to niestety zmniejsza jego szanse na adopcję. Kiedyś był czyjś, miał swój dom, swoje miejsce, teraz ma kraty w schronisku i czekanie, tylko na co? To bardzo grzeczny, proludzki, kochany pies. Pięknie chodzi na smyczy. Nie wykazuje agresji do innych psów. Funio szuka domku, w którym ktoś go przytuli, pocieszy, da miłość.
Karmi
Łódź
23x
KONTAKT:

Schronisko dla Zwierząt w Łodzi
ul. Marmurowa 4
91-610 Łódź

(042) 656 78 42
[email protected]

Jeszcze tylko 2 osoby
i Karmi dostanie posiłek

Karmi - jest w pionie wzrostu wystarczającego, żeby związek frazeologiczny "pies Ci mordę lizał" miał szansę zaistnieć dosłownie. Jest letkim gamondełem, a co się z tym wiąże, średnio jej wychodzi poruszanie się z gracją baletnicy (trącony zając wydaje się być lepszym porównaniem). Jest też mądralką nieprawdopodobną i miziołkiem wyjątkowym! Hienowata w barwach, tygrysia w ruchach, aleksandrowato wielka w opracowywanych strategiach zwrócenia na siebie uwagi, maćkowo nowakowa w miłości do jedzenia ;) Innymi słowy, podobnie jak reszta Przytulnych, jest ideałem. P.S. Karmniczek kocha człowieka bardziej niż cokolwiek innego na świecie. Potrzebuje go jak powietrza i pełnej miski. Karmi cierpi na niedoczynność tarczycy i ma problemy z oczami. Jest alergikiem uczulonym m.in. na słomę. Ma ponad 10 lat.
Chudy
Rudnik
28x
KONTAKT:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Rudniku - Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt CANE FERITO
ul. Ostrowiecka 51
27-230 Rudnik

535 361 111

Jeszcze tylko 1 osoba
i Chudy dostanie posiłek

Chudy przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Rudniku (woj. świętokrzyskie). Dostał tak na imię, bo w momencie zgłoszenia był w stanie agonalnym - ważył jedynie 5 kg, teraz waży 15 kg. Był wrakiem psa - i w sensie fizycznym i psychicznym. Jego mama umarła, zabili ją „dobrzy ludzie”, a on został sam. Uciekał ze swojego domu, uciekał w nieznane. Do tej pory boi się smyczy, podniesionej ręki, ale w schronisku odżył, uspokoił się. Jest bardzo grzecznym, kochanym psem. W 2021 roku jego wiek został oszacowany na około 2 lata. Chudy szuka domu z podwórkiem i osoby odpowiedzialnej, która zmierzy się z jego lękami i podejmie z nim pracę, być może z pomocą behawiorysty. Zanim to nastąpi, chcemy zadbać o jego pełny brzuszek, dlatego prosimy o wsparcie.
Astor
Sandomierz
28x
KONTAKT:

Przytulisko na Wiśniowej - Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt
ul. Przemysłowa 9a
27-600 Sandomierz

888 410 434
[email protected]

Jeszcze tylko 1 osoba
i Astor dostanie posiłek

Dziadek Astor - prawe ucho, niczym stacja radiolokacyjna, wyłapie z kakofonii dźwięków szelest parówkowych opakowań... Prawe oko, niczym przyrząd optyczny szerokiego zasięgu, wychwyci dyndającą u boku Wolo saszetkę ze smaczkami... Lewe ucho i lewe oko niestety głuche jest i ślepe... I tył sprawność traci i łapki potrafią w tym samym momencie rozejść się w cztery strony świata... Astor niepełnosprytny jest, to fakt. Ale jego niepełnosprytność dodaje mu tylko uroku i każe kochać go bardziej i bardziej <3 A jeśli dodamy, że wyprowadzony na łąkę odnajduje w sobie ducha źrebaka folbluta, mamy obraz psa choć wiekowego to idealnego. Astor cierpi na niedoczynność tarczycy, nie widzi na lewe oko, nie słyszy na lewe ucho, ma problemy z poruszaniem się, bolą go stawy, doskwiera wątroba i trzustka… Ma ponad 15 lat.
Barry
Krusze k.Radzymina
24x
KONTAKT:

Fundacja Znajdki - Przytulisko k/Radzymina
Krusze 132
05-240 Krusze k.Radzymina

664 821 160
[email protected]

Jeszcze tylko 3 osoby
i Barry dostanie posiłek

Barry to młody pies, który został porzucony na niezamieszkanej posesji. Psiak z trudem chodził na powyginanych łapkach i ktoś postanowił pozbyć się bardzo chorego psa. Baruś dzielnie przeszedł dwie operacje, zostały mu wszczepione tytanowe szyny zapobiegające wyginaniu kości, a następnie jego stawy zostały wzmocnienie syntetyczną wiskoprotezą.
Benki
Szczecinek
28x
KONTAKT:

Schronisko dla Zwierząt w Szczecinku
ul. Rybacka 7
78-400 Szczecinek

510 954 037
[email protected]

Jeszcze tylko 3 osoby
i Benki dostanie posiłek

Bernardyny trafiły do schroniska w 2017 roku, miały wtedy około 6 lat. Oddał je właściciel. Jenny, teraz nazywana Bańką, rządzi. Benio, dawniej Tommy, wydaje się potulny jak baranek, ale to tylko pozory. Psiaki raczej nie tolerują innych zwierząt, natomiast świata poza sobą nie widzą. Do tej pory nie trafił się chętny do zaadoptowania obojga. Ludzi lubią wybiórczo. Nawet w schronisku nie wszystkich tolerują. Za to tych, których zaakceptowali, kochają z całych, wielkich, psich serc, na zabój. Pozwalają przy sobie robić wszystko, zastrzyki, czesanie, nawet wyciąganie kości z gardła. Benki są duże i dwa, dlatego też karmy potrzebują sporo. Jedzą suchą typu Light i Mobility - co najmniej dwa duże worki miesięcznie.
ZERKNIJ NA TO: